TWD: 400 Days

Hra The Walking Dead ze studia Telltale Games volně vychází ze stejnojmenné komiksové ságy od Roberta Kirkmana.

Celkem v pěti krátkých příbězích se podíváte na životy a osudy lidí, bojujících nejen s oživlými mrtvými, ale i s nedostatkem jídla a dalších prostředků nutných k přežití. Těžká rozhodnutí se jim však nevyhnou. Jako obvykle jsme pro vás připravili (a to doslova v rekordním čase) kompletní český překlad - tedy až na několik herních oznámení a statistik, což kvůli struktuře souborů nešlo.


Autoři:
Tomas2886: hlavní překlad, instalátor, trailer
Datastor: překlad, korektura, informační texty
MerlinSVK: fonty s českou diakritikou

Odkazy ke stažení:
abcgames.cz - češtiny.cz

Na četné žádosti a hlavně kvůli prevenci před dalšími možnými problémy s neoprávněným přivlastňováním našich překladů (viz články z 28.12., 31.12. a 2.1.) jsme se rozhodli uveřejnit oficiální číslo účtu, na který je možno finančně přispívat - 216890065/0300. Uvedený účet slouží výhradně pro podporu překladů The Walking Dead.

4 komentáře:

 1. Diky za preklady panove, rad jsem vam prispel ... i kdyz PayPal by byl lepsi...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky děkujeme a jsme rádi, že se překlady líbily. Mimochodem odkaz na PayPal je k dispozici už od začátku existence tohohle blogu (v panelu napravo).

   Vymazat
 2. Promiňte ale Když si to Stáhnu a chci to nainstalovat tak mi to píše že můj PC Byl obraňen Před Vírem Mohly by ste udělat to stejné akurát bez Instalatoru? prosím ;)

  OdpovědětVymazat
 3. Tak jak to je v první řadě bez instalátoru, čistě jenom složka na stahnuti a překopirovaní jestli ještě TWD 400 Days mate tak si mě přidejte na Skype a pošlete Skype: Dominikk144

  OdpovědětVymazat